Cyklotrenažér pro efektivní domácí cvičení

Jezdit na kole doma? Na první pohled trochu bláznivý nápad. Ale když se řekne cyklotrenažér, tak už si rozumíme. 

Pro náhradu jízdy na kole, na nabrání fyzické kondice, na protažení celého těla, jako aerobní doplněk cvičení, nebo jen tak pro zábavu. Důvodů pro jízdu na cyklotrenažéru doma je spousta.

Proč jezdit na cyklotrenažéru doma?

Cyklotrenažér je robustní, nicméně vcelku skladný stroj. Takže se vleze do téměř každého bytu. Předností jsou kolečka, díky kterým jej můžete dle potřeby přesouvat. Jako nadšenci do cvičení vám to neradi říkáme, ale může sloužit i jako praktický věšák oblečení :-)

Ale zpět ke cvičení. Cyklotrenažér funguje i jako rehabilitační pomůcka na rozhýbání po operaci kolen, po svalových zraněních. 

A pomáhá i kulturistům jako stroj pro aerobní přípravu a pomoc při vyrýsování svalů. Jak se s námi podělil známý kulturista Jan Louda:
„Pro aerobní přípravu a konečnou fázi maximálního vyrýsování potřebuji kvalitní stroj - proto jsem se rozhodl pro cyklotrenažér inSPORTline Epsilon a jsem z něj nadšen.

Ovšem základní předností cyklotrenažérů je možnost jízdy na kole doma i za velmi špatného počasí. Udržujte svou kondici po celý rok!


Publikováno: 8. 4. 2016