Na Vánoce na kolo? Alternativou je cyklotrenažér

Na vánoční vyjížďku se těší řada nadšených cyklistů. Někdy však počasí, zvláště když přimrzne, ven nepustí. Sedněte raději na cyklotrenažér!

Nebojte se příliš velkých a špatně fungujících strojů. Moderní cyklotrenažéry jsou skvělé fitness stroje, které se hodí do každé domácnosti, nebo fitcentra. Nejenže nahrazují kolo, ale jsou výtečné na nabírání kondice, regeneraci po operacích a nemocích. 

Na cyklotrenažérech s kvalitním počítačem můžete sledovat takřka vše ohledně vašeho aktuálního zdravotního stavu a němu cvičení přizpůsobit.

Nejprodávanější jsou JOTA a Kapara

Mezi nakupujícími na velkém fitness e-shopu jsou nejoblíbenější cyklotrenažéry inSPORTline JOTA a inSPORTline Kapara. Prvně jmenovaný patří mezi ty levnější a koupíte jej za asi 7 000 korun. To Kapara je více jak dvakrát dražší, ale kvalitnější. 

Cyklotrenažér inSPORTline JOTA

Na obrázku je inSPORTline Jota, skvělý pro domácí fitness trénink. Kvalitní materiály doplňuje computer s řadou funkcí. 

Ještě lépe vybavený je inSPORTline Kapara s větší zátěží, nosností 150 kg a s parametry, které se vyrovnají profesionálním cyklotrenažérům. 

Cyklotrenažér inSPORTline Kapara

Praktické jsou opěrky loktů, bezpečnostní páčka na brzdě, tichý chod a možnost nastavení tréninkového programu na cyklocomputeru, který je součástí cyklotrenažéru.


Publikováno: 9. 11. 2014