Cyklotrenažér. Když se chcete do tréninku opravdu opřít

Chválí si ho sportovkyně Eva – maminka dvou dětí, jíž pomohl shodit kila po porodu, uživatel Roman pro jeho stabilitu a dobrou ovladatelnost, ale také mistr světa v naturální kulturistice Jan Louda, který ho využívá v tréninku. Řeč je o českém fitness stroji – cyklotrenažéru.

Eva měla po porodu o 12 kg více. Před těhotenstvím jezdila na horském kole, lezla po skalách, běhala. S tím však musela nějakou dobu počkat, a tak začala zvažovat koupi cyklotrenažéru. Chtěla něco odolnějšího než rotoped, ale kola na spinning byla nákladná.

Nakonec její volba padla na cyklotrenažér inSPORTline Kapara, a ukázala se jako velmi šťastná. Eva díky němu rychle shodila kila i po druhém dítěti. Každý den si vyhradila alespoň čtvrt hodiny a zjistila, že i krátké pravidelné cvičení na tomto stroji vede k dobrým výsledkům.

Jan, vrcholový sportovec, kulturista, používá podobný typ cyklotrenažéru pro aerobní přípravu a konečnou fázi maximálního vyrýsování svalů, a je z něho naprosto nadšen. Za plus považuje také přijatelnou cenu tohoto kvalitního českého výrobku.


Publikováno: 8. 3. 2014